Termíny seminářů

Seminář Esence bohyně se skládá celkem ze čtyř modulů, které jsou popsány zde. Každý modul pořádáme minimálně jednou ročně. Níže jsou uvedeny aktuálně vypsané termíny a místa konání jednotlivých modulů i dalších pořádaných seminářů.

Jak se cítíme jako o ženy, má zásadní význam pro naše naplnění ve vztazích a v životě jako celku. Když plyneme v naší vrozené povaze lásky a soucitu, objevujeme obrovský, neustále tekoucí zdroj ženské síly, krásy a odolnosti.

Celková pohoda v životě ženy je spojena se schopností milovat se nejen sama se sebou, s partnerem, ale i s celou existencí. Je potřeba zvolit holistický přístup, který zahrnuje emoce, smysly i zóny fyzického potěšení po celém těle. Ve spolupráci s naší dělohou jsme otevřeny emoční tekutosti. Když jsou emoce chápány a přijímány ve všech jejich variacích, energie Kundalini, naše životní síla, má jasný průchod pro svůj vzestup.

Jako ženy máme přirozené dary uzdravování a intuice. V tomto modulu semináře budeme rozvíjet svůj vrozený jasnovidný potenciál.

V tomto semináři je prozkoumáme duchovní cestu ženy v celé její velkoleposti.