Odhalení bohyně

Místo konání: Wonder Full Life, Teplice nad Metují 57

Jak se cítíme jako o ženy, má zásadní význam pro naše naplnění ve vztazích a v životě jako celku. Když plyneme v naší vrozené povaze lásky a soucitu, objevujeme obrovský, neustále tekoucí zdroj ženské síly, krásy a odolnosti.

V této části se budeme věnovat lásce ženské pohodě, zdraví a kráse. Objevíme vzorce, které nám brání naplno prožívat lásku a odhalíme je jako “závoje”, abychom se mohly uvolnit do lásky a naplnit s ní samy sebe, vše co děláme a čím se obklopujeme. Tím k sobě začneme přitahovat lásku od svého okolí. Projdeme také rituálem pro přepsání Tvého nastavení vnitřní krásy a probuzení Tvé vnitřní a vnější bohyně v celé její kráse.

Tím, že se naučíme milovat samy sebe, vytvoříme úrodnou půdu, která potom vyživuje vyvážené vztahy s ostatními.

Budeme se také zabývat otázkou vzhledu, protože vzhled je u ženy hluboce propojen s naším pocitem její hodnoty. Když se milujeme, inspiruje nás to k péči o tělo a odráží se v naší vnější kráse. Probuzením naší smyslné živosti a naučením, jak se starat o naši vnitřní a vnější fyzickou podobu, jsme schopny objevit a poznat naši vlastní i vzájemnou krásu. Přijďte a oslavte svou božskou ženskou povahu v bezpečném a přijímajícím kruhu žen.

Formulář obsahuje chyby

Cena semináře

Na seminář se můžete přihlásit pomocí registračního formuláře níže.
  • Kurzovné za seminář je: 5 000 Kč
  • Ubytování a strava je: 3 800 Kč

Zvýhodněné kurzovné

Můžete využít zvýhodněné kurzovné při přihlášení a uhrazení zálohy všech čtyř modulů semináře.
  • Kurzovné za všechny semináře je: 18 000 Kč
  • Cena za ubytování a stravu u zvýhodněné ceny zůstává 3 800 Kč za každý seminář.

Rezervační záloha

Místo na semináři budete mít rezervované až po zaplacení rezervační zálohy ve výši 4 400 Kč za každý přihlášený seminář.

Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami účasti na semináři.