Odhalení bohyně

Místo konání: Dvůr Svatá Maří, Svatá Maří 49

Jak se cítíme jako ženy, má zásadní význam pro naše naplnění ve vztazích a v životě jako celku. Když plyneme v naší vrozené povaze lásky a soucitu, objevujeme obrovský, neustále plynoucí zdroj ženské síly, krásy a odolnosti.

V této části se budeme věnovat lásce ženské pohodě, zdraví a kráse. Objevíme vzorce, které nám brání naplno prožívat lásku a odhalíme je jako “závoje”, abychom se mohly uvolnit do lásky a naplnit s ní samy sebe, vše co děláme a čím se obklopujeme. Tím k sobě začneme přitahovat lásku od svého okolí. Projdeme také rituálem pro přepsání Tvého nastavení vnitřní krásy a probuzení Tvé vnitřní a vnější bohyně v celé její kráse.

Tím, že se naučíme milovat samy sebe, vytvoříme úrodnou půdu, která potom vyživuje vyvážené vztahy s ostatními.

Budeme se také zabývat otázkou vzhledu, protože vzhled je u ženy hluboce propojen s naším pocitem její hodnoty. Když se milujeme, inspiruje nás to k péči o tělo a odráží se v naší vnější kráse. Probuzením naší smyslné živosti a naučením, jak se starat o naši vnitřní a vnější fyzickou podobu, jsme schopny objevit a poznat naši vlastní i vzájemnou krásu. Přijďte a oslavte svou božskou ženskou povahu v bezpečném a přijímajícím kruhu žen.

Ubytování

Seminář se koná v nově vybudovaném centru Dvůr Svatá Maří, které stojí na samotě na samém okraji Šumavy s výhledem na Boubín a krásné údolí. Centrum se nachází uprostřed vlastních luk a lesů na samotě.

Ubytovány budete na tří až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kromě meditárny, společenské místnosti a velkého prostoru venku je v centru také wellness.

Doprava a spolujízda

Příjezd na místo je nejjednodušší autem od Vimperka, odkud vyjedete směrem na Husinec, odbočíte z hlavní silnice doleva na Svatou Maří a za značkou začátku obce (u bílé kapličky) zahnete vlevo po štěrkové cestě, která končí přímo u centra.

Svatá Maří - příjezd k centru

Do přihlášky nám napište, pokud potřebujete spolujízdu (svézt), nebo pokud můžete nabídnout volná místa v autě. Spolujízdu neorganizujeme, ale rády vás mezi sebou zkontaktujeme, abyste si mohly domluvit vše potřebné.

Časy semináře

  • Seminář začne ve čtvrtek večer v 19:00.
  • Ukončení semináře bude v neděli v 16:00.

Formulář obsahuje chyby

Cena semináře

Na seminář se můžete přihlásit pomocí registračního formuláře níže.
  • Kurzovné za seminář je: 5 000 Kč
  • Ubytování a strava je: 3 300 Kč

Zvýhodněné kurzovné

Můžete využít zvýhodněné kurzovné při přihlášení a uhrazení zálohy všech čtyř modulů semináře.
  • Kurzovné za všechny semináře je: 18 000 Kč
  • Cena za ubytování a stravu je i u zvýhodněné ceny stejná (viz přihlašovací formulář).

Rezervační záloha

Místo na semináři budete mít rezervované až po zaplacení rezervační zálohy ve výši 2 500 Kč za každý přihlášený seminář.

Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami účasti na semináři.