Žena jako léčitelka

Místo konání: Dvůr Svatá Maří, Svatá Maří 49

Jako ženy máme přirozené dary uzdravování a intuice. V tomto modulu semináře budeme rozvíjet svůj vrozený jasnovidný potenciál. Budeme se učit léčit samy sebe, protože zdravá a spokojené žena je lékem pro své okolí.

Budeme používat různé techniky jako malování, tanec, zkoumání aury, hlubokou relaxaci, meditaci, rituál, léčivý dotek a hravost, abychom získali přístup k moudrosti žen. Abychom pochopily, co je to být intenzivně naživu a žily svůj život s větším uvědoměním, respektem k našemu vlastnímu mystickému poznání, lásce a vnitřní síle.

Když opustíme staré vzorce a obavy kolem toho, že jsme byly označeni jako „čarodějnice“, znovu se otevřeme darům uzdravení a intuice, s důvěrou a vitalitou. Je dobré si uvědomit, že původní význam „čarodějnice“ je „moudrá žena“.

Součástí cesty k uzdravení je opětovné získání ženské síly, a oslava našeho moudrého dědictví.

Ubytování

Seminář se koná v nově vybudovaném centru Dvůr Svatá Maří, které stojí na samotě na samém okraji Šumavy s výhledem na Boubín a krásné údolí. Centrum se nachází uprostřed vlastních luk a lesů na samotě.

Ubytovány budete na tří až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kromě meditárny, společenské místnosti a velkého prostoru venku je v centru také wellness.

Doprava a spolujízda

Příjezd na místo je nejjednodušší autem od Vimperka, odkud vyjedete směrem na Husinec, odbočíte z hlavní silnice doleva na Svatou Maří a za značkou začátku obce (u bílé kapličky) zahnete vlevo po štěrkové cestě, která končí přímo u centra.

Svatá Maří - příjezd k centru

Do přihlášky nám napište, pokud potřebujete spolujízdu (svézt), nebo pokud můžete nabídnout volná místa v autě. Spolujízdu neorganizujeme, ale rády vás mezi sebou zkontaktujeme, abyste si mohly domluvit vše potřebné.

Časy semináře

  • Seminář začne ve čtvrtek večer v 19:00.
  • Ukončení semináře bude v neděli v 16:00.

Formulář obsahuje chyby

Cena semináře

Na seminář se můžete přihlásit pomocí registračního formuláře níže.
  • Kurzovné za seminář je: 5 000 Kč
  • Ubytování a strava je: 3 300 Kč

Zvýhodněné kurzovné

Můžete využít zvýhodněné kurzovné při přihlášení a uhrazení zálohy všech čtyř modulů semináře.
  • Kurzovné za všechny semináře je: 18 000 Kč
  • Cena za ubytování a stravu u zvýhodněné ceny zůstává 3 300 Kč za každý seminář.

Rezervační záloha

Místo na semináři budete mít rezervované až po zaplacení rezervační zálohy ve výši 2 500 Kč za každý přihlášený seminář.

Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami účasti na semináři.