Ženská spiritualita

Místo konání: Dvůr Svatá Maří, Svatá Maří 49

V tomto semináři prozkoumáme duchovní cestu ženy v celé její velkoleposti a propojíme zdroje naší síly do jednoho celku. Budeme se učit, jak vnést tyto kvality do našich životů prakticky, abychom je dokázaly vědomě využít.

Ženská cesta je odhalena láskou, oddaností a soucitem, poháněná extází a emočním tokem a založená na důvěře a dodržování poselství, které nám dává naše intuice. Díky uznání těchto kvalit uvnitř se můžeme spojit s naší ohromnou schopností žít lásku v každodenním životě.

To vede k ženskému duchovnímu mistrovství, kdy se bez námahy spojujeme se zdrojem. Snadnost, s jakou se ženy mohou otevřít konečné pravdě, je zcela závislá na tom, jak moc jsme se naučily milovat a přijímat sebe ve všem, čím jsme.

Ubytování

Seminář se koná v nově vybudovaném centru Dvůr Svatá Maří, které stojí na samotě na samém okraji Šumavy s výhledem na Boubín a krásné údolí. Centrum se nachází uprostřed vlastních luk a lesů na samotě.

Ubytovány budete na tří až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kromě meditárny, společenské místnosti a velkého prostoru venku je v centru také wellness.

Doprava a spolujízda

Příjezd na místo je nejjednodušší autem od Vimperka, odkud vyjedete směrem na Husinec, odbočíte z hlavní silnice doleva na Svatou Maří a za značkou začátku obce (u bílé kapličky) zahnete vlevo po štěrkové cestě, která končí přímo u centra.

Svatá Maří - příjezd k centru

Do přihlášky nám napište, pokud potřebujete spolujízdu (svézt), nebo pokud můžete nabídnout volná místa v autě. Spolujízdu neorganizujeme, ale rády vás mezi sebou zkontaktujeme, abyste si mohly domluvit vše potřebné.

Časy semináře

  • Seminář začne ve čtvrtek večer v 19:00.
  • Ukončení semináře bude v neděli v 16:00.

Formulář obsahuje chyby

Cena semináře

Na seminář se můžete přihlásit pomocí registračního formuláře níže.
  • Kurzovné za seminář je: 5 000 Kč
  • Ubytování a strava je: 3 300 Kč

Zvýhodněné kurzovné

Můžete využít zvýhodněné kurzovné při přihlášení a uhrazení zálohy všech čtyř modulů semináře.
  • Kurzovné za všechny semináře je: 18 000 Kč
  • Cena za ubytování a stravu je i u zvýhodněné ceny stejná (viz přihlašovací formulář).

Rezervační záloha

Místo na semináři budete mít rezervované až po zaplacení rezervační zálohy ve výši 2 500 Kč za každý přihlášený seminář.

Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami účasti na semináři.