Ma Prem Divya

O Tantru jsem se začala zajímat zhruba před 15 lety. V té době jsem na svém osobním rozvoji pracovala prostřednictvím různých meditačních technik, ale stále jsem slyšela vnitřní volání po Tantře. Hladově jsem hltala povídání přátel, kteří se zúčastnili různých tantrických workshopů po celém světě a já věřila, že nastane i můj čas. V té době jsem se zúčastnila několika tantrických ochutnávek, ale stále to nebylo ono. Čekala jsem na svého učitele - Mistra, respektive učitelku, protože podle mého názoru ženě může dát zasvěcení do tantrického učení jedině žena.

S příchodem mé druhorozené dcery, krátce po porodu, došlou u mě k probuzení a uvolnění Kundalini energie. Tehdy jsem prožila ve svém těle silnou extázi - velmi silný a intenzivní pocit proudu horkosti, který stoupal od kostrče po páteři nahoru, až ke koruně hlavy. Byla jsem tím silným prožitkem velmi překvapena. A bylo rozhodnuto. Můj život nabral nový směr. Začala jsem s touto energií na sobě vědomě pracovat. Harmonizovala jsem si své čakry postupně od nižších k vyšším a zpracovávala jsem si tím strachy a bolesti z minulosti. Zamilovala jsem se do této práce spojené s dechem a s celkovým prožitkem orgasmické energie v těle. A právě v té době do mého života vstoupili dva duchovní učitelé a také lektoři programu Od se&#9747u k nadvědomí, který vytvořila jejich duchovní učitelka .

O rok později se mi splnil sen a já se setkala se samotnou tantrickou mistryní Ma Anandou Saritou, u které jsem v roce 2017 ukončila Empowered Woman Training a v roce 2019 Goddess Essence Teacher Training a přijala od Sarity nové jméno Ma Prem Divya.

Ma Prem Divya