Ma Prem Vasudha

Před lety jsem se můj život rozsypal na tisíc kousků, přestal mi úplně dávat smysl a přes to, že jsem měla malé děti, hodného muže a materiálně vše, co jsem potřebovala, jsem byla úplně na dně.

Vyzkoušela jsem mnoho cest, jak s tím něco udělat, ale většinou vše pomohlo jen krátkodobě. Potom jsem začala navštěvovat ženské kruhy a pochopila, že ženská podpora a sounáležitost jsou pro mě velice důležité. Začala jsem se postupně uzdravovat. Zjistila jsem, že jsem úplně zapomněla na sebe, na to, co cítím, co chci a potřebuji, dokonce, že to ani vůbec nevím.

Objevila jsem ženskou Tantru a čím více do ní pronikám, tím více se mi líbí. Její prožitkové techniky jsou ověřené tisíciletími. Lektor Vám předá návod a ukáže Vám, jak to dělá on, a potom dostanete prostor pro zkoumání a uvědomění si jak to cítíte a chcete dělat vy, jak se věci a události promítají do Vašeho života. Nikdo Vás nehodnotí a pomocí laskavého přístupu a toho, že je někdo celou dobu s Vámi přítomný je možné dosáhnout velkých pokroků v uvědomění toho, co Vám již v životě neslouží a kam chcete směřovat dál. Tantra mě tak oslovila, že jsem se rozhodla stát lektorkou ženské Tantry u výborné Tantrické učitelky Ma Ananda Sarity.

Ma Prem Vasudha